KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 10952453
nr 1095 2453
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Tusch, Lars Hofsjö (f. 1931), signerad, -64, 46x63
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 mars 2017
kl 19:18:25
13/3 19:03:51
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö